دوشنبه ٢٥ تير ١٣٩٧
سال نود و هفت «سال حمایت از کالای ایرانی »
فرماندار بیله سوار

 

حسن قبادی

فرماندار شهرستان بیله سوار مغان

ارتباط با فرماندار

اخبار مهم
بازدید فرماندار بیله سوار از مرکز پیشگیری از اعتیاد به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر
میز خدمت فرمانداری شهرستان بیله سوار افتتاح شد.
فرماندار بیله سواراز پروژه رفوژه (بلوار) جاده اصلی داخل روستای انجیرلو بازدید نمودند
مجوز تردد خودروهای سواری از مرز بیله سوار صادر شد
کمبود منابع مالی نباید موجب غفلت از وظایف مدیریت شهر شود/تدوین نقشه راه توسعه و پیشرفت شهر بیله سوار باید در اولویت مدیریت شهری نیز قرار گیرد
دستگاه قضایی در جامعه از حساسیت و اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و تعامل و همکاری بین دستگاه‌های اجرایی و قضایی موجب ایجاد آرامش و آسایش در جامعه می‌شود.
تعیین و تکلیف 4100هکتار از اراضی پایاب /در چارچوب قانون و دستورالعمل عشایر و ساکنین در اراضی پایاب در اولویت واگذاری هستند
مقدمات توسعه ناحیه صنعتی روح کندی فراهم است / ناحیه صنعتی مرزی در شهرستان بیله سوار راه اندازی خواهد شد.
تولید کود آلی در بخش جعفرآباد عملیاتی می شود
اطلاعیه ها

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 729580
 بازدید امروز : 162
 کل بازدید : 2224513
 بازدیدکنندگان آنلاين : 7
 زمان بازدید : 0/2344
اوقات شرعی
اخبار مهم
 • بیش از چهار هزار شغل در روستاهای اردبیل ایجاد می شود
  استاندار اردبیل گفت: تکلیف استان در اشتغال روستایی برای سال جاری 2 هزار شغل تعریف شده اما با توجه به تاکید ریاست جمهوری در خصوص اهمیت ایجاد شغل پایدار برای روستاییان و عشایر، امسال بیش از دوبرابر این فرصت شغلی در استان ایجاد می شود.

 • مرحله اول آسفالت ریزی معابر شهر بیله سوار توسط شهرداری بیله سوار با 27هزار تن آسفالت و 1630 تن قیر آغاز شده است.
  فرماندار بیله سوار به همراه شهردار بیله سوار و اعضای شورای شهر بیله سوار در بازدید از آسفالت ریزی معابر شهر بیله سوار اظهار کرد: مرحله اول آسفالت ریزی معابر شهر بیله سوار توسط شهرداری بیله سوار با 27هزار تن آسفالت و 1630 تن قیر آغاز شده است.

 • ارتقای ایمنی جاده های شهرستان بیله سوار ضروری بوده و باید در اولویت اجرایی وزارت راه و شهرسازی قرار بگیرد.
  معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور گفت: ارتقای ایمنی جاده های شهرستان بیله سوار ضروری بوده و باید در اولویت اجرایی وزارت راه و شهرسازی قرار بگیرد.

 • افزایش 36%تردد از مرز بیله سوار
  نواداد معاون سیاسی و امنیتی و اجتماعی استانداری اردبیل در بازدید از گمرگ و پایانه مرزی بیله سوار عنوان کرد:با برنامه ریزی های انجام شده ارائه خدمات به مسافران آذری در گمرک مرزی این شهرستان تسهیل می شود و نگاه دولت به مناطق مرزی و مرزنشینان تأمین معیشت آنان است

 • مجوز تردد خودروهای سواری از مرز بیله سوار صادر شد
  معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار اردبیل گفت: صدور مجوز تردد موقت وسایل نقلیه شخصی شهروندان خارجی در جمهوری اسلامی ایران از مرز بیله سوار امکان پذیر شد.

اخبار > نیروی انتظامی الگوی مدیریت جهادی است/ حفظ ارزش ها بزرگترین وظیفه نیروی انتظامی است


  چاپ        ارسال به دوست

فرماندار بیله سوار مغان

نیروی انتظامی الگوی مدیریت جهادی است/ حفظ ارزش ها بزرگترین وظیفه نیروی انتظامی است

آرام حلیم  صبح  امروز به مناسبت هفته نیروی انتظامی ضمن دیدار با فرماندهان نیروی انتظامی و گروهان مرزی بیله سوار و تبریک این هفته به پرسنل آن مجموعه اظهار کرد: عملکرد نیروی انتظامی الگویی از مدیریت جهادی است و بزرگترین وظیفه نیروی انتظامی حفظ ارزش ها است و این نیرو توانست در ایام محرم، نظم و امنیت را برای عزاداری های امام حسین (ع) فراهم کند .

وی با بیان اینکه مقدمه ی همه ی تلاشها و فعالیت ها، جاری و ساری ساختن امنیت است؛ افزود: پرچمدار ایجاد امنیت نیروی انتظامی است و خوشبختانه با اقدامات صورت گرفته در کشور امنیت مثال زدنی برقرار است

فرماندار بیله سوارگفت: خوشبختانه نیروی انتظامی در شهرستان بیله سوار بعنوان یک نیروی مردمدار، فعال و حساس نسبت به مسائل امنیتی و انتظامی بوده و همه ی مسائل با تدبیر مدیریت شده است.

وی عنوان کرد: با همدلی و همراهی مردم و حمایت های قضایی، نیروی انتظامی در شهرستان موفقیت های زیادی داشته و در چندین سال اخیر در راستای  کاهش آسیب های اجتماعی و افزایش آگاهی مردم  گام برداشته است و نیروی انتظامی جمهوری اسلامی همواره با مردم و در کنار مردم و نه در مقابل مردم بوده و این نیرو برای برقراری نظم و امنیت هنوز شهید می دهد .

حلیم در این دیدارها همچنین با تاکید بر اهمیت این شهرستان مرزی از موقعیت های مختلف گفت: ایجاد همگرایی همدلی و وفاق بین نیروهای مرزبانی و انتظامی از سرمایه های مهمی است که هر یک از حوزه های برقراری نظم و امنیت در این شهرستان با هوشمندی آن را مورد توجه باید قرار دهند.

وی گفت:نظم و امنیت از مبانی اصلی توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی است و در یک جامعه توسعه یافته بدون مشارکت مردم حاصل نمی شود و همراهی مردم و اجرای طرح انسداد مرزی موجب توسعه استحکامات در نوار مرزی شهرستان بیله سوار شده است.

سید هادی موسوی فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان بیله سوار نیز در این نشست افزود: هفته نیروی انتظامی فرصتی برای ارتباط بیشتر بخش های مختلف جامعه با پلیس است و مأموران انتظامی در جای جای این شهرستان حضور دارند و هفته نیروی انتظامی فرصتی برای آشنایی هر چه بیشتر مردم با نیروی انتظامی و آشنایی با خدمات این نیرو ها است

سرهنگ موسوی با بیان اهمیت مشارکت مردم در برنامه های پلیس اظهارداشت: خوشبختانه در سالهای اخیر با اعتماد سازی بین مردم و پلیس دستاوردهای خوبی در ماموریتها داشته ایم و این روند همچنان باید تداوم یابد و اعتماد عمومي به پليس بزرگترين سرمايه نيروي انتظامي است.

وی افزود:براساس آمار در طول یکسال حدود 4هزار تماس با پلیس 110شهرستان صورت گرفته شده است و با راه اندازی مرکز مشاوره در کلانتری شهرستان و همکاری و تعامل با ریاست دادگستری و دادستان بیله سوار شاهد کاهش 9درصدی پرونده های قضایی نسبت به مدت مشابه سال قبل در شهرستان بیله سوار بوده ایم.

موسوی با اشاره به اینکه مبارزه با سوداگران مواد مخدر اولویت اصلی نیروی انتظامی است عنوان کرد:در حوزه مبارزه با موادمخدر اقدامات مناسبی انجام شده است و با جدیت با فروشندگان و توزیع کنندگان مواد مخدر برخورد خواهیم کرد و اجازه نمی‌دهیم با فعالیت این افراد امنیت اجتماعی مردم به خطر بیفتد.

وی گفت:در یکسال اخیر بیش از 10کیلو انواع مواد مخدر توسط نیروی انتظامی شهرستان بیله سوار شناسایی وکشف و ضبط شده است و در حوزه کشفیات نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش 4درصد را شاهد هستیم و همچنین در طول این مدت راهنمایی ارشاد توسط نیروی انتظامی کاهش 20درصدی داشته است.

فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان بیله سوار عنوان کرد: تشدید مبارزه با قاچاق کالا، تداوم پاکسازی چهره شهر از مظاهر آسیب های اجتماعی و معتادان، برقراری نظم و امنیت در شهرستان، ارائه خدمات انتظامی مناسب به مردم، آگاه سازی مردم و دستگاهها و مشخص کردن سهم هر سازمان برای تقویت امنیت از اولویت هاینیروی انتظامی شهرستان می باشد

غلام علیزاده فرمانده گروهان مرزی بیله سوار نیز در دیدار افزود: امنیت مرزها کاهش آسیب های اجتماعی را سبب می شود و تعامل مرزبانان و مرزنشینان در تامین امنیت کامل سرحدها غیرقابل انکار است و با وجود فشارها و هجمه های سیاسی، فرهنگی و اجتماعی دشمن، امنیت مطلوبی در مرزها حاکم است و تازمانی که بین مردم و مسئولان وحدت باشد، هیچ گزندی به کشور نخواهد رسید


٢١:١٢ - سه شنبه ١٨ مهر ١٣٩٦    /    شماره : ٢٥٣٣٦    /    تعداد نمایش : ١٦٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
سایتهای مهم

نظرسنجی
نظر شما در مورد وب سایت جدید فرمانداری چیست؟

عالی
خوب
متوسط
ضعيف

اخبار
تمامی حقوق این سایت متعلق به استانداری اردبیل می باشد.
تمامی حقوق متعلق به این سایت برای استانداری اردبیل محفوظ می باشد.
Copyright © 2010 Ostandari Ardebil. All rights reserved