چهارشنبه ٠٥ مهر ١٣٩٦
سال نود و شش «سال اقتصاد مقاومتی: تولید - اشتغال»
فرماندار بیله سوار

آرام حلیم

فرماندار شهرستان بیله سوار مغان

ارتباط با فرماندار


اخبار مهم
کشاورزان شهرستان بیله سوار از کشت دانه روغنی کلزا در منطقه استقبال کنند
بانکها در پرداخت وامهای ازدواج و مقاوم سازی مسکن و تسهیلات اشتغالزایی شرایط را برای مراجعان هموار و تسهیل نمایند
هنر و فرهنگ باید در خدمت محیط زیست قرار گیرد و هنر و سینما در بسط و گسترش فرهنگ حفاظت از محیط زیست نقش مهمی را می تواند ایفا کند
اعضای شورای اسلامی بخش مرکزی بیله سوار انتخاب شدند
پروژه های زیر سازی 4 روستای بخش مرکزی و همچنین افتتاح ساختمان دهیاری و غسالخانه روستای ادولو و ساماندهی پیرنشین روستای خاکریز با حضور فرماندار بیله سوار و بخشدار مرکزی بیله سوار افتتاح شد.
کارخانه لبنیاتی در روستای اجاق قشلاقی بخش مرکزی بیله سوار افتتاح شد
ساختمان مرتع و حفاظت جعفرآباد و بند سنگی ملاتی آبخیزداری در روستای آقاکندی افتتاح شد
22 پروژه عمرانی و اقتصادی با اعتبار 347میلیارد ریال در شهرستان بیله سوار افتتاح و پرده برداری شد
مراسم روز شهرستان بیله سوار در محل یادبود شهدای سوم شهریور 1320 برگزار شد
هیات کوهنوردی بیله سوار به کوههای شاه داغ جمهوری آذربایجان صعود می کند
اطلاعیه ها

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 610160
 بازدید امروز : 25
 کل بازدید : 2075042
 بازدیدکنندگان آنلاين : 5
 زمان بازدید : 0/3125
اوقات شرعی
اخبار مهم
 • پرونده های تعزیرات حکومتی در پنج ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش دو برابری داشته است
  فرماندار بیله سوار گفت: پرونده های تعزیرات حکومتی در پنج ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش دو برابری داشته است و امسال 82 پرونده به مبلغ 6میلیارد ریال در شهرستان تشکیل یافته است

 • بانکها در پرداخت وامهای ازدواج و مقاوم سازی مسکن و تسهیلات اشتغالزایی شرایط را برای مراجعان هموار و تسهیل نمایند
  آرام حلیم عصر امروز در جلسه شورای بانکهای شهرستان بیله سوار که در سالن جلسات فرمانداری بیله سوار برگزار شد اظهار کرد:بانکها در پرداخت وامهای ازدواج و مقاوم سازی مسکن و تسهیلات اشتغالزایی شرایط را برای مراجعان هموار و تسهیل نمایند.

 • افت کیفیت نان در برخی نانوایی ها گزارش شده است و رقابتی نبودن بازار نان یکی از عوامل کاهش کیفیت نان در شهرستان می باشد.
  معاون فرمانداری بیله سوار گفت: افت کیفیت نان در برخی نانوایی ها گزارش شده است و رقابتی نبودن بازار نان یکی از عوامل کاهش کیفیت نان در شهرستان می باشد.

 • هنر و فرهنگ باید در خدمت محیط زیست قرار گیرد و هنر و سینما در بسط و گسترش فرهنگ حفاظت از محیط زیست نقش مهمی را می تواند ایفا کند
  کریم خسروی صبح امروز در مراسم اختتامیه فیلم سبز که در سالن کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان شهرستان بیله سوار برگزار شد اظهار کرد: هنر و فرهنگ باید در خدمت محیط زیست قرار گیرد و هنر و سینما در بسط و گسترش فرهنگ حفاظت از محیط زیست نقش مهمی را می تواند ایفا کند

 • اعضای شورای اسلامی بخش مرکزی بیله سوار انتخاب شدند
  بخشدار مرکزی بیله سوار گفت:با رای اعضای شورای اسلامی روستاهای بخش مرکزی بیله سوار اعضای شورای اسلامی بخش مرکزی بیله سوار انتخاب شدند

اخبار > ثبت بیشترین آمار ولادت در سال 95 در شهرستان بیله سوار /کاهش آمار وفات،ازدواج و طلاق در سه ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل


  چاپ        ارسال به دوست

معاون فرمانداری بیله سوار

ثبت بیشترین آمار ولادت در سال 95 در شهرستان بیله سوار /کاهش آمار وفات،ازدواج و طلاق در سه ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل

معاون فرمانداری بیله سوار گفت:ثبت بیشترین آمار ولادت در شهرستان بیله سوار در سال گذشته به ثبت رسیده است و در 3ماهه امسال میزان مرگ و میز ،ازدواج و طلاق نسبت به مدت مشابه کاهش یافته است.

کریم خسروی در اولین  جلسه فصلی کارگروه ثبت وقایع حیاتی شهرستان با اشاره به اهمیت موضوع ثبت وقایع حیاتی در جهان امروز گفت: ثبت و تهیه آمار و ارقام و بکارگیری آن نقش حیاتی در رشد و توسعه اقتصادی کشورهای جهان دارد.

خسروی با اشاره به اینکه آمار ولادت در سال 95 بالاترین آمار ثبت تولد در چند سال گذشته بوده است و 855مورد ولادت  در شهرستان ثبت شده است افزود: بر اساس آمار ثبت و احوال شهرستان بیله سوار در 3 ماهه نخست امسال نیز 177 مورد ولادت در شهرستان به ثبت رسیده است که سهم نوزادان مرد 90 و زن 87 مورد بوده است.

خسروی در ادامه با اشاره به آمار وفات در شهرستان بیله سوار گفت: در سال95 تعداد 202 نفر در این شهرستان فوت کرده است که به نسبت سال 94 که 225 مورد بوده است کاهش مرگ و میر را در شهرستان بیله سوار نشان می دهد.

معاون فرمانداری بیله سوار تاکید کرد: طبق آمارهای ثبت شده بیماری‌های قلبی و عروقی در سال 95  بیشترین علت مرگ و میر را در شهرستان بیله سوار به خود اختصاص داده است و بیشترین واقعه وفات ثبت شده در این سال مربوط به بیماری‌های قلبی و عروقی بوده است.

وی افزود: در 3 ماهه امسال آمار وفات در شهرستان 35 نفر گزارش شده است که سهم وفات مردان 19 مورد و زنان 16 مورد اعلام شده است.

وی در ادامه افزود: در 3 ماهه امسال به نسبت مدت مشابه سال قبل کاهش ازدواج و طلاق در شهرستان به ثبت رسیده است و امسال 23 مورد طلاق و 130مورد ازدواج در شهرستان اعلام شده است بطوریکه در 3ماهه مدت مشابه سال گذشته 142 مورد ازدواج و 32 مورد طلاق در شهرستان ثبت شده بود.

خسروی  بیان کرد: با توجه به اینکه در چند سال آینده کارت ملی هوشمند به صورت کاربردی به کار گرفته شده و در امورات مختلف از آن استفاده می‌شود انتظار می‌رود مردم شهرستان نسبت به ثبت‌نام و دریافت کارت ملی هوشمند اقدام کنند تا کارت آنها صادر شود

 موسی پور رئیس اداره ثبت احوال بیله سوار نیز با اشاره به اهمیت ثبت به موقع وقایع حیاتی، گفت: مردم در فرآیند ثبت وقایع حیاتی باید حساس باشند، چرا که مهلت اعلام ولادت حداکثر 15 روز پس از تاریخ ولادت طفل و مهلت اعلام فوت نیز حداکثر 10 روز پس از تاریخ فوت است

وی اظهار داشت: نباید پراکندگی روستاهای شهرستان موجب دیر ثبتی وقایع حیاتی شود، لذا در این خصوص دهیاریها می‌توانند کمک شایانی به ثبت احوال داشته باشند و در ثبت به موقع وقایع حیاتی مشارکت داشته باشند.

وی در ادامه به اهمیت کارت ملی هوشمند  اشاره کرد و افزود: کارت‌های ملی قدیمی تا پایان سال 96 اعتبار دارد و بر اساس آخرین تمدید کارت برای شهروندان از سوی هیات وزیران پایان سال 96 به عنوان آخرین زمان اعتبار این کارت‌ها تعیین شده است و از آغاز سال 97 این کارت‌ها فاقد اعتبار خواهد بود.

موسی پور در ادامه افزود:تاکنون حدود 50 درصد از مردم شهرستان بیله‌سوار برای دریافت کارت ملی هوشمند ثبت‌نام کرده و کارت ملی برای آنها صادر شده است و با توجه به اینکه اعتبار کارت های قبلی ملی تا پایان سال 96 است از مردم تقاضا می شود ، هرچه سریعتر برای ثبت نام کارت هوشمند ملی اقدام کنند.


٢٢:١٦ - شنبه ١٧ تير ١٣٩٦    /    شماره : ٢٤٥٩٠    /    تعداد نمایش : ٥٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
سایتهای مهم

نظرسنجی
نظر شما در مورد وب سایت جدید فرمانداری چیست؟

عالی
خوب
متوسط
ضعيف

اخبار
تمامی حقوق این سایت متعلق به استانداری اردبیل می باشد.
تمامی حقوق متعلق به این سایت برای استانداری اردبیل محفوظ می باشد.
Copyright © 2010 Ostandari Ardebil. All rights reserved