چهارشنبه ٠٥ مهر ١٣٩٦
سال نود و شش «سال اقتصاد مقاومتی: تولید - اشتغال»
فرماندار بیله سوار

آرام حلیم

فرماندار شهرستان بیله سوار مغان

ارتباط با فرماندار


اخبار مهم
کشاورزان شهرستان بیله سوار از کشت دانه روغنی کلزا در منطقه استقبال کنند
بانکها در پرداخت وامهای ازدواج و مقاوم سازی مسکن و تسهیلات اشتغالزایی شرایط را برای مراجعان هموار و تسهیل نمایند
هنر و فرهنگ باید در خدمت محیط زیست قرار گیرد و هنر و سینما در بسط و گسترش فرهنگ حفاظت از محیط زیست نقش مهمی را می تواند ایفا کند
اعضای شورای اسلامی بخش مرکزی بیله سوار انتخاب شدند
پروژه های زیر سازی 4 روستای بخش مرکزی و همچنین افتتاح ساختمان دهیاری و غسالخانه روستای ادولو و ساماندهی پیرنشین روستای خاکریز با حضور فرماندار بیله سوار و بخشدار مرکزی بیله سوار افتتاح شد.
کارخانه لبنیاتی در روستای اجاق قشلاقی بخش مرکزی بیله سوار افتتاح شد
ساختمان مرتع و حفاظت جعفرآباد و بند سنگی ملاتی آبخیزداری در روستای آقاکندی افتتاح شد
22 پروژه عمرانی و اقتصادی با اعتبار 347میلیارد ریال در شهرستان بیله سوار افتتاح و پرده برداری شد
مراسم روز شهرستان بیله سوار در محل یادبود شهدای سوم شهریور 1320 برگزار شد
هیات کوهنوردی بیله سوار به کوههای شاه داغ جمهوری آذربایجان صعود می کند
اطلاعیه ها

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 610161
 بازدید امروز : 26
 کل بازدید : 2075043
 بازدیدکنندگان آنلاين : 6
 زمان بازدید : 0/3594
اوقات شرعی
اخبار مهم
 • پرونده های تعزیرات حکومتی در پنج ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش دو برابری داشته است
  فرماندار بیله سوار گفت: پرونده های تعزیرات حکومتی در پنج ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش دو برابری داشته است و امسال 82 پرونده به مبلغ 6میلیارد ریال در شهرستان تشکیل یافته است

 • بانکها در پرداخت وامهای ازدواج و مقاوم سازی مسکن و تسهیلات اشتغالزایی شرایط را برای مراجعان هموار و تسهیل نمایند
  آرام حلیم عصر امروز در جلسه شورای بانکهای شهرستان بیله سوار که در سالن جلسات فرمانداری بیله سوار برگزار شد اظهار کرد:بانکها در پرداخت وامهای ازدواج و مقاوم سازی مسکن و تسهیلات اشتغالزایی شرایط را برای مراجعان هموار و تسهیل نمایند.

 • افت کیفیت نان در برخی نانوایی ها گزارش شده است و رقابتی نبودن بازار نان یکی از عوامل کاهش کیفیت نان در شهرستان می باشد.
  معاون فرمانداری بیله سوار گفت: افت کیفیت نان در برخی نانوایی ها گزارش شده است و رقابتی نبودن بازار نان یکی از عوامل کاهش کیفیت نان در شهرستان می باشد.

 • هنر و فرهنگ باید در خدمت محیط زیست قرار گیرد و هنر و سینما در بسط و گسترش فرهنگ حفاظت از محیط زیست نقش مهمی را می تواند ایفا کند
  کریم خسروی صبح امروز در مراسم اختتامیه فیلم سبز که در سالن کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان شهرستان بیله سوار برگزار شد اظهار کرد: هنر و فرهنگ باید در خدمت محیط زیست قرار گیرد و هنر و سینما در بسط و گسترش فرهنگ حفاظت از محیط زیست نقش مهمی را می تواند ایفا کند

 • اعضای شورای اسلامی بخش مرکزی بیله سوار انتخاب شدند
  بخشدار مرکزی بیله سوار گفت:با رای اعضای شورای اسلامی روستاهای بخش مرکزی بیله سوار اعضای شورای اسلامی بخش مرکزی بیله سوار انتخاب شدند

اخبار > مدیریت آب در شهرستان بیله سوار توسط مردم و بخصوص کشاورزان به خوبی اجراء می شود/ تعداد16حلقه چاه غیر مجاز در شهرستان شناسایی شده است


  چاپ        ارسال به دوست

فرماندار بیله سوار

مدیریت آب در شهرستان بیله سوار توسط مردم و بخصوص کشاورزان به خوبی اجراء می شود/ تعداد16حلقه چاه غیر مجاز در شهرستان شناسایی شده است

دومین جلسه شورای حفاظت از منابع، مجاری و تاسیسات آبی شهرستان بیله سوار به ریاست حلیم  فرماندار بیله سوار و با حضور اعضاء شورای حفاظت از منابع و مجاری آبی شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری بیله سوار برگزار شد.

حلیم فرماندار بیله سوار در این جلسه گفت:مدیریت آب در شهرستان بیله سوار توسط مردم و بخصوص کشاورزان به خوبی اجراء می شود و یکی از فاکتورهای مهم در بحث مدیریت آب در این شهرستان برنامه ریزی و مصرف بهینه آب  و رعایت حق و حقوق دیگر کشاورزان است.

وی افزود: درآستانه برداشت محصولات جالیزی در شهرستان بیله سوار، کمیته پسماند کشاورزی شهرستان با حضور در مزارع تحت کشت جالیزی، توصیه های لازم جهت مدیریت صحیح دور ریز پلاستیکی و ضایعات محصولات را به کشاورزان ارائه نمایند.

حلیم گفت: کشاورزان  منطقه باید بدانند در صورت رهاسازی این پسماندها در اراضی کشاورزی به مراجع قضایی معرفی خواهند شد.

وی در ادامه افزود: ظرفیت منابع آبی سد ارس 914.8 و خداآفرین 306.64 میلیون مترمکعب است که نسبت به  تیر ماه سال گذشته برای سد ارس منفی 23درصد و برای سد خداآفرین منفی17 درصد کاهش یافته و میزان استفاده در حد مطلوب بوده است.

وی همچنین با تاکید بر لزوم مدیریت آب منطقه و تامین به موقع آب برای کشاورزان در زمان کشت دوم گفت: با تلاش همکاران  جهاد کشاورزی و  هماهنگی با مدیریت آب منطقه در تامین آب کشت دوم هیچ مشکلی نخواهیم داشت.

حلیم همچنین بر لزوم فرهنگ سازی و اطلاع رسانی مدیریت مصرف آب در بخش های مختلف از طریق شبکه های اجتماعی و پیامک تاکید کرد و گفت: بیشترین مصرف آب در شهرستان مربوط به بخش کشاورزی می باشد و متولیان بحث آب باید اطلاع رسانی و هماهنگی لازم را در زمان مصرف آب زمین های کشاورزی داشته باشند.

وی همچنین با تاکید بر لزوم حفاظت از محیط زیست و جلوگیری از آلودگی منابع آبی تاکید کرد: نظارت بر دفع پسآبهای صنعتی و ساماندهی فاضلاب های خانگی از جمله برنامه هایی است که برای جلوگیری از آلودگی منابع آبی باید با حساسیت بیشتری اجرا شود که مسئولان حفاظت از محیط زیست می توانند نقش موثری در این زمینه ایفا کنند.

حلیم با اشاره به اینکه چاههای مجاز در شهرستان دارای پروانه ملزم به نصب کنتور می باشند افزود: تعداد16حلقه چاه غیر مجاز در شهرستان شناسایی شده است و با صاحبان چاههای غیر مجاز از طریق مراجع قضایی برخورد خواهد شد.

قهرمانی مدیر امور آب مغان نیز در این جلسه پیش بینی نیاز آبی کشت دوم در شهرستان بیله سوار را در شبکه 86میلیون متر مکعب عنوان کرد و افزود:امسال در کشت دوم در شهرستان بیله سوار پیش بینی می شود شش هزار هکتار از اراضی به کشت محصولات اختصاص یابد.

وی در ادامه به آمار بارش سالانه اشاره کرد و افزود:از مهر ماه سال گذشته تاکنون 387.1میلیمتر بارندگی در بیله سوار ،217.1 میلیمتر در جعفرآباد و 250.1 میلیمتر در انجیرلو و 196.9 میلیمتر در شورگل بارندگی صورت گرفته است.

وثوقی ، مدیرعامل شرکت بهره برداری مغان نیز با اشاره به اینکه کشاورزان بیله سوار در عقد قرارداد و نوبت بندی و پرداخت آب بهاء پیشقدم هستند گفت: کشاورزان این شهرستان در پرداخت آب بهاء ، نوبت بندی و رعایت اهداف بهره برداری آب و عقد قرارداد به نسبت شهرستان های دیگر عملکرد مناسب تری دارند.


٠٨:٠٨ - پنج شنبه ١٥ تير ١٣٩٦    /    شماره : ٢٤٥٧١    /    تعداد نمایش : ٥٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
سایتهای مهم

نظرسنجی
نظر شما در مورد وب سایت جدید فرمانداری چیست؟

عالی
خوب
متوسط
ضعيف

اخبار
تمامی حقوق این سایت متعلق به استانداری اردبیل می باشد.
تمامی حقوق متعلق به این سایت برای استانداری اردبیل محفوظ می باشد.
Copyright © 2010 Ostandari Ardebil. All rights reserved